Pristatymas | Siūlai internetu CasaLana.lt

Pristatymas

  1. Prekių atsiėmimas OMNIVA paštomatuose:

Siuntimo kaina 2.90 Eur. Jei užsakymo suma 60 Eur ir daugiau, prekes paštomate atiimsite nemokamai. Pirkimo metu galite pasirinkti Jums patogiausią paštomato vietą. Pristačius siuntą į nurodytą paštomatą, būsite informuoti SMS žinute, kurioje nurodytas PIN kodas bei suvedę jį,  galėsite pasiimti siuntą iš paštomato stalčiaus.

  1. Siuntimas per OMNIVA kurjerių tarnybą:

Siuntimo kaina 3.90 Eur. Kurjeris siuntą paprastai pristato kitą dieną po išsiuntimo nurodytu adresu. Prieš pristatydamas siuntą, kurjeris susisieks su Jumis telefonu. Kai užsakymo suma viršija 60 Eur, pristatysime prekes nemokamai.

3. Prekių atsiėmimas parduotuvėje Kaune

Prekes galite atsiimti ir Algirdo g. 2,  Kaune mūsų Siūlų Namuose. Pasirinkę šį atsiėmimo būdą, sulaukite pranešimo el.paštu, kad užsakymas jau paruoštas atsiėmimui. Mielai lauksime Jūsų apsilankant pas mus.

Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

Užsakymus išsiunčiame per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo (išskyrus savaitgalius ir šventines dienas). Prekių pristatymas įprastai trunka 2-3 dienas. Šventiniu laikotarpiu terminai ilgėja iki 3-4 dienų, priklausomai nuo kurjerių darbo.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo fiksuoti tik išėmus pakuotę iš paštomato stalčiaus foto nuotrauka ir nedelsiant pranešti mums arba pristatant per kurjerį, kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.

Shopping Cart