Apmokėjimas ir pristatymas

Apmokėjimas su Paysera

Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, grynaisiais, mokėjimo kortelėmis, SMS žinutėmis. Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Taip pat greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis. Paysera suteikia galimybę naudotis ir patogia mobiliąja pinigine, kuri dar labiau palengvina atsiskaitymus tiek internete, tiek fizinėse vietose. Atsiskaitykite per Paysera – tai greita, modernu ir naudinga. Už kiekvieną atsiskaitymą pirkėjui į Paysera sąskaitą grįžta iki 1% sumos, sumokėtos už prekes ar paslaugas. Jei turite klausimų, rašykite į info@kurita.lt

Nemokamas prekių atsiėmimas Kaune

Užsakytas prekes galite nemokmai atsiimti C.a.s.a. Lana siūlų namai parduotuvėje, esančioje Algirdo g. 2, Kaune. Prekių užsakymo metu Jums reikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes C.a.s.a. Lana siūlų namai parduotuvėje galite atsiskaityti grynaisiais pinigais. Užsakytas prekes būtina atsiimti per 3 darbo dienas nuo mūsų užsakymo patvirtinimo. Apie paruoštą užsakymą Jus informuosime telefonu arba el.paštu. Nemokamas prekių atsiėmimas Kaune: C.a.s.a. Lana Siūlų namai, Algirdo g. 2.
Darbo laikas:

I-V - 10.00 - 19.00
VI - 10.00 - 18.00

Siuntų gavimas per Omniva paštomatus

Tai patogus ir paprastas būdas gauti užsakytas prekes, kurias galėsite atsiimti Jums patogiausiu paros metu. Omniva siuntų savitarnos terminalai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų. Nebūsite pririšti prie pašto ar kurjerio darbo laiko. Užsakytos prekės saugojamos Omniva terminaluose 7 dienas. Siuntų savitarnos terminalai įrengti daugiausiai apgyvendintose teritorijose. Klientų patogumui terminalai stovi lauke, šalia prekybos centrų bei degalinių, kuriuos lengva pasiekti tiek pėstute, tiek automobiliu.

Paštomatų adresus ir automatinę jų paiešką visoje Lietuvoje galite rasti čia. Užsakymo metu parašykite Jums patogų pakeliui esančio Omniva paštomato pavadinimą.

Siuntimo kainos:

siuntos kaina 2,50 €

nuo 30 € prekės vertės siunčiame nemokamai.

Užsakymai pateikti ir apmokėti iki 12 val. išsiunčiami per 1-3 darbo dienas. Apie tai, kad prekės yra Jums išsiųstos, būsite informuoti elektroniniu paštu. Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo apie gautą siuntą būsite informuoti SMS.

Siuntinio atsiėmimas iš paštomato

Paštomatais naudotis yra lengva ir paprasta. Siuntinį galite atsiimti įvedę durelių kodą, kuris bus Jums atsiųstas SMS žinute arba el. paštu. Siuntų terminalo ekrane suvedus tinkamą kodą, durys automatiškai atsidarys ir Jūs galėsite pasiimti savo siuntinį.

Jeigu per septynias dienas siuntinio nepasiimsite, jis bus grąžintas siuntėjui.

  1. Gavę pranešimą SMS žinute ar el. paštu, nuvykite prie artimiausio siuntų terminalo
  2. Paliesdami paštomato ekraną, pasirinkite kalbą, po to pasirinkite „Atsiimti siuntinį“
  3. Įveskite atsiėmimo kodą, atsiųstą jums sms žinute ar el. paštu
  4. Jeigu tai siuntinys, kurį pirkote el.parduotuvėje ir ekrane prašoma už jį susimokėti, tai padaryti galite savo banko kortele, po ekranu esančiame mokėjimo terminale.
  5. Paimkite siuntinį iš siuntų terminalo
  6. Svarbu! Uždarykite duris ir patvirtinkite, kad gavote siuntinį, palietę „Patvirtinti“ ant jutiklinio ekrano
  7. Jeigu pageidaujate gauti čekį, ekrane pasirinkite 'Spausdinti čekį'

Tel.: 8 678 25292, e-paštas: info@kurita.lt

Darbo dienomis nuo 10:00 – 19:00 val.
Šeštadienį nuo 10:00 - 18:00
Sekmadienį nedirbame

© C.a.s.a. LANA siūlų namai, visos teisės saugomos